• کرم اکبری
    مدیر عامل شرکت سیل گستر سالاران

    اینجانب کرم اکبری ، مدیر عامل شرکت سیل گستر سالارن ، پس از سی سال تجربه در تولید ، تأمین ، توزیع و فروش انواع اورینگ ، پکینگ ، جعبه اورینگ ، با متریال های مختلف ، در راستای نیاز روزافزون به روابط بین الملل و تجارت الکترونیک و ارتباط و تعامل با شرکت های خارجی ، با استعانت از پروردگار متعال و بهره گیری از تجربیات خود و همکاران محترم با مدرن ترین سخت افزارها و نرم افزارهای مرتبط ، بتوانیم با مدیریتی یکپارچه بیش از پیش در جهت اهداف بزرگ شرکت سیل گستر سالاران پیش برویم .

    با توجه به موارد فوق ، هدف نهایی این شرکت در کوتاه مدت ، تأمین کلیه ی سایزهای پُرمصرف METRIC وAS568 و انواع کیت اورینگ و اورینگ های متری ، با متریال وایتون ( FKM ) و NBR و Silicone و با انواع سختی ها بوده که بیشتر این اهداف تاکنون اجرایی گردیده است ... سپس تأمین اورینگ های کم مصرف با استانداردهای بین المللی مانند ( Swidish SMS 1586 ) – ( JIS B2401 ) - ( GB/T 3452.1 ) - ( BS 4518 ) که قسمت اعظم آن انجام و قابل ارائه به همکاران و مشتریان می باشد .

    در همین راستا بعنوان شعبه رسمی فروش محصولات GMORS تایوان در ایران و کشورهای همسایه ، نمایندگی فروش پکینگ SUPTEX و همچنین نمایندگی انحصاری فروش محصولات BISSAN ترکیه ، مشغول فعالیت و ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستیم .

دی ان ان