معرفی محصول اورینگ کالرز 6375 Kalrez

متریال perfluoroelastomer  با برند کالرز " Kalrez " مربوط به شرکت Dupont آمریکا به عنوان انتخاب اول در بین سیل های موجود ، شناخته شده ، که به منظور آب بندی طولانی مدت و با دوام در محیط های شیمیایی بسیار شدید و خورنده به کار می رود . امروز سیل های الاستومری به گونه ای تولید می شوند که در شرایط شیمیایی بسیار شدید و در دمای محیطی بسیار بالا به خوبی قابل استفاده باشد .
اورینگ های Dupont Kalrez 6375 مناسب برای طیف های مختلف شیمیایی، با مقاومت بسیار بالا و همچنین مستعدِ بکارگیری در محیط‌هایی حرارتی تعریف شده ، می‌باشند. اورینگ کالرز 6375 از ابتدا به منظور ارائه عملکردی فوق‌العاده ، در حوزه ی شیمیایی و حرارتی بسیار گسترده ، طراحی شده است. این محصول انتخاب مناسبی برای استفاده در محیط های اسیدی شدید و آمونیاکی ، و همچنین بخار آب و اکسید اتیلن ، و دیگرر محیط های نامساعد شیمیایی ، می باشد .
سیال های مخلوط ، زمانی مشکل بزرگی برای پمپ ها و قطعات وابسته بود که امروزه توسط اورینگ کالرز 6375 این مشکل برطرف شده است . 
روش تولید اورینگ های کالرز بگونه ای است که نسبت به سایر محصولات ، دوام و کیفیت بالاتری را تا درجه حرارت °C 275 سانتی گراد ، ارائه می دهد .
مقاومت در برابر حرارتِ این محصول ، در مقایسه با محصولات دیگری که در بازار موجودند ، حدود °F 100 بیشتر است، این مقاومت در برابر حرارت بالا ، به افزایش مقاومت دربرابر مواد شیمیایی تا دمای °C 275 منجر گردیده است . ترکیبی از پایداری شیمیایی و حرارتی این محصول برای وسایل درگیرشونده ، مزایای زیادی را فراهم می کند ، به طوری که متریال perfluoroelastomer با برند Kalrez 4079 و LF 1050 با مقاومت حرارتی و شیمیایی بالاتر را نیز، مورد استفاده قرار می دهند. باید توجه داشت که اگر مقاومت شیمیایی مطلوب مورد نیاز باشد ، می بایست زیرساخت هایی ، به صورت جداگانه ، جهت به دست آوردن ترکیبی مطلوب و مناسب برای هر مورد ، در نظر گرفته شود .

درباره ما

مدیران شرکت سیل گسترسالاران با بهره گیری از بیست و هفت سال تجربه در تولید و توزیع قطعات انواع پمپ و کمپرسور از جمله انواع اورینگ و پکینگ با متریال‌های مختلف و مکانیکال سیل و رینگ‌های SIC و TC و گرافیتی... و در راستای نیاز روزافزون به روابط بین المللی و تجارت الکترونیک و ارتباط با کمپانی های خارجی …ادامه مطالب

تماس با ما

تهران - بلوار آیت الله کاشانی - جنب ستاری جنوبی - پلاک 54 - ساختمان صبا - طبقه همکف واحد 4 - کدپستی : 1483897115
تلفکس :  021 44171656
همراه : 09304207027
ایمیل : info@sealgostar.com
        sealgostar@yahoo.com

موقعیت ما در نقشه