درباره‌ی ما

|

تاریخچه شروع

 

 شرکت سیل گستر سالاران، شریک تجاری شرکت جی مورس تایوان، وارد کننده و فروشنده انواع اورینگ، ایکس رینگ و واشر آب بندی است.

 

جناب آقای کرم اکبری مدیر عامل شرکت از سال ۶۸ و به مدت ۹ سال به عنوان شاگرد و با کم‌ترین میزان دریافتی در رسته‌ی O-Ring ،Packing  و قطعات لاستیکی ایرانی در بازار چراغ برق مشغول فعالیت شدند. و قدم به قدم رو به جلو نهادند، تا اینکه در دی‌ماه ۷۷ با راه‌اندازی کسب‌ و‌ کار شخصی و با شراکت با کارفرمای پیشین، فروشگاه سالار را در پاساژ قائم افتتاح کردند.

 

در سال ۷۹ با خرید سهم شریک، صاحب کل امتیاز فروشگاه شدند و به ارائه‌ی محصولات تولیدی داخلی پرداختند.

 

با توجه به درخواست و مطالبه‌ی برخی از مشتریان مبنی بر ارائه‌ی محصولات باکیفیت بالاتر خارجی، در شرایط خاص به‌ویژه در O-Ringهای تخصصی مانند وایتون، از سال ۹۳ با شرکت  GMORS تایوان ارتباط برقرار شد. و پس از مدتی مذاکره، تبادل نظر و همکاری، از سال ۹۶ نمایندگی انحصاری محصولات GMORS در ایران به این مجموعه اعطا شد.

 

شرکت سیل‌گستر سالاران در سال ۹۵ (با مالکیت آقایان کرم و سالار اکبری) افتتاح شد؛ یک هیئت ۷ نفره در تیرماه سال ۹۷ به ایران آمدند و ۵۰ درصد سهام شرکت سیل‌گستر سالاران به خانواده‌ی GMORS (به‌عنوان اشخاص حقیقی) واگذار شد.

 

این مجموعه در پی ایجاد نمایندگی در سطح استان‌ها و ایجاد زیرساخت‌های لازم جهت انجام این مهم است و در حال حاضر یک شعبه‌ی اصلی در تهران و مشهد و ۷ نمایندگی فعال در سطح کشور دارد.

 

تمرکز ویژه‌ی این مجموعه بر روی محصولات GMORS تایوان؛ اعم از O-Ring، X-Ring، V-Ring و انواع و اقسام Packingها، خواهد بود. تا محصولات با بهترین کیفیت و کم‌ترین قیمت تمام شده در بازار ایران به مصرف‌کنندگان رسانده شود.

 

مشتری‌مداری و قانون‌مداری اساس تمام فعالیت‌های شرکت سیل‌گستر سالاران است.

 

شرکت GMORS با ۱۷ شعبه در کشورهای مختلف دنیا و حجم صادرات بالا و کیفیت بالا و رقابتی در بازارهای جهانی در حال فعالیت گسترده است. این مجموعه در نظر دارد تا با یافتن سهم خود در بازار ایران و شناساندن و ارائه‌ی محصولات با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان و ایجاد رقابت با محصولات داخلی به افزایش کیفیت محصولات تولیدی کشور کمک کند

 

چشم انداز

 

شرکت سیل گستر سالاران با سال ها فعالیت در حوزه فروش و واردات کیت های اورینگ، پکینگ با متریال های مختلف در نظر دارد که نقش خود را در پیشرفت صنعتی کشور عزیزمان به نحو احسن ایفا کند و در همین راستا تمامی پرسنل جوان، مجرب، با انگیزه و سخت کوش این مجموعه در تمامی نمایندگی ها با تلاش و پیگیری مجدانه به انجام وظیفه می پردازند. تیم سیل گستر سالاران امیدوار است با توجه به  نیاز روز افزون بازار کشور به روابط بین المللی تجاری، ارتباط و تعامل با شرکت های خارجی، با مدرن ترین سخت افزار ها و نرم افزار های مرتبط و با مدیریتی منظم و یکپارچه بیش از پیش در جهت پیشرفت و ارتقا کیفیت خدمات و محصولات گام بردارد.

خدمات ما

 

شرکت سیل گستر سالاران، شریک تجاری شرکت تولید کننده اورینگ و قطعات لاستیکی جیمورس، مستقر در کشور تایوان است. شرکت سیل گستر سالاران با بیش از هفت نمایندگی فعال در سراسر کشور و کادری جوان، مجرب و با تجربه در نظر دارد با ارتباط تجاری با بهترین های جهان سهم خود را در ارتقا صنعت کشور عزیزمان ایران ادا نماید.

شرکت سیل گستر سالاران محصولات خود را در تمامی سایز ها و استاندارد ها بر طبق خواست مشتریان عزیز تامین مینماید همچنین کلیه کارکنان شرکت سیل گستر سالاران آماده خدمات رسانی به مشتریان عزیز در جای جای میهن عزیزمان هستند.

گواهینامه شرکت ما

اخذ دو گواهینامه ی معتبر بین المللی از جمله افتخارات شرکت سیل گستر سالاران می باشد :

 

 

 

رسانه