نوشته شده توسط admin_ilkhani
24 اکتبر 2022
0

چگونه O-Ring فراگیر شد؟

دولت ایالات متحده ثبت اختراع حلقه لاستیکی اورینگ را به عنوان قطعه‌ای از فناوری آب‌بندی مکانیکی مهم، صادر کرد و به سازمان‌های مختلف حق تولید داد.

و بعد از آن لاستیک‌های مصنوعی را در الویت تولید قرار داد.

به نظر می‌رسد که حلقه‌های اورینگ و لاستیک‌های مصنوعی با عملکرد بالا، اجزایی بودند (که سازگاری بالایی دارند) با خواص آلاستیک و بادوام لاستیک مصنوعی، که با مفهوم ساده اورینگ‌های آب@بندی هماهنگ شده بود.

امروزه می‌توان به اورینگ‌ها تکیه کرد، تا خودروها در جاده‌ها باشند، هواپیما در آسمان؛ اورینگ در صنایع مختلف موجب پیشرفتی شده است که لاستیک در محصولات مصرفی و صنعتی فراگیرتر شود.

اورینگ جدا از اینکه ساده به نظر می‌آید ولی کاربردهایی را داراست که باعث پیشرفت در تولید صنایعی شده است که زمینه‌های سرعت و آسایش را در زندگی صنعتی بشر امروزی فراهم کرده است.

بلاگ های مرتبط

>
admin-salari
01 مه 2024
0

کانال تلگرام سیل گستر

مفتخریم به حضور برسانیم از این پس شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی تلگرام دنبال نمایید. http://t.me/sealgostar   برای مشاهده انواع اورینگ کلیک کنید.

admin-salari
23 آوریل 2024
0

قیمت کیت

  به اطلاع میرساند  قیمت کیت اورینگ های تایوانی به روز شد.برای مشاهده روی لینک زیر کلیک کنید: https://drive.google.com/file/d/1Ml-d6pNj-GHlDhwvRep4kr5m6WhOe1G8/view?usp=drive_link کسب اطلاعات بیشتر در مورد اورینگ.