نوشته شده توسط admin_ilkhani
24 اکتبر 2022
0

چگونه O-Ring فراگیر شد؟

دولت ایالات متحده ثبت اختراع حلقه لاستیکی اورینگ را به عنوان قطعه‌ای از فناوری آب‌بندی مکانیکی مهم، صادر کرد و به سازمان‌های مختلف حق تولید داد.

و بعد از آن لاستیک‌های مصنوعی را در الویت تولید قرار داد.

به نظر می‌رسد که حلقه‌های اورینگ و لاستیک‌های مصنوعی با عملکرد بالا، اجزایی بودند (که سازگاری بالایی دارند) با خواص آلاستیک و بادوام لاستیک مصنوعی، که با مفهوم ساده اورینگ‌های آب@بندی هماهنگ شده بود.

امروزه می‌توان به اورینگ‌ها تکیه کرد، تا خودروها در جاده‌ها باشند، هواپیما در آسمان؛ اورینگ در صنایع مختلف موجب پیشرفتی شده است که لاستیک در محصولات مصرفی و صنعتی فراگیرتر شود.

اورینگ جدا از اینکه ساده به نظر می‌آید ولی کاربردهایی را داراست که باعث پیشرفت در تولید صنایعی شده است که زمینه‌های سرعت و آسایش را در زندگی صنعتی بشر امروزی فراهم کرده است.

بلاگ های مرتبط

>
admin-salari
05 نوامبر 2023
0

لیست قیمت کیت های خودرویی

کیت های خودرویی به صورت کامل بسته بندی شده و با قیمت بسیار رقابتی دارای حداقل تعداد برای خرید می باشند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید

مهر و موم‌های V (V-seals)
admin-omid
05 سپتامبر 2023
0

کاربرد مهر و موم های V (وی سیل) چیست؟

مهر و موم‌های V (V-seals) ، به عنوان یک نوع آب بندی، در سیستم‌ها و دستگاه‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند تا از ورود ذرات خارجی، نشت آب و مواد غیرمطلوب به داخل سیستم جلوگیری کنند. این نوع آب بندی به شکل حلقه‌ای با مقطع معمولاً مثلثی یا V شکل طراحی شده‌اند. کاربردهای مهر و موم‌های V عبارتند از: 1. سیستم‌های هیدرولیک و پنوماتیک: در این نوع سیستم‌ها، مهر و موم‌های V برای جلوگیری از ورود گرد و غبار به داخل سیستم ...